درباره ما

_

صنعت ساختمان سازی در طول تاریخ، همواره در حال گسترش و پیشرفت بوده است و فعالانِ این عرصه پیوسته سعی نموده اند با بهره گیری از تجهیزات و روش های نوین، روند توسعه این فعالیت مهم را تسریع بخشند. مراحل نازک کاری همچون مراحل سفت کاری از اهمیت بالایی برخوردار است چراکه یک ساختمان هرچند به بهترین صورت ممکن طراحی و ساخته شده باشد اما زمانی این تلاش ها به چشم می آید که بخش هایی نظیر گچکاری، گچبری، چوب کاری، سنگ کاری ، کاشی کاری و دیگر مراحل نازک کاری به خوبی اجرا شده باشد. در این میان رنگ آمیزی نیز جایگاه ویژه ای دارد که با اجرای صحیح و اصولی می تواند زیبایی کار را دوچندان نموده و توجه عموم را به شکل شگرف آوری جلب نماید.
اما اغلب متولیان ساخت و ساز به دلیل نبود قوانین نظام مند در صنف رنگ آمیزی، مشکلات عدیده ای را در این حوزه تجربه کرده اند.
در همین راستا و به منظور رفع مشکلات موجود و با هدف بهبود و ارتقاء خدمات رنگ آمیزی، شرکت رنگ آسا؛ فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز نمود و با توکل به خداوند متعال و استفاده از تجهیزات مدرن و به روز صنعت رنگ آمیزی و همچنین با بکارگیری استادکاران متخصص و مجرب توانست ظرف مدت کوتاهی خدمات وسیعی را در سطح شهر مقدس مشهد و شهرستان های همجوار ارائه نماید.
اکنون در چشم انداز رنگ آسا، ابداع و نوآوری در حرفه رنگ آمیزی و خلق رویاهای زرین مشتریان، نهفته است و امید داریم بیش از پیش، خدمات خود را در بستری امن و آرام به فعالان صنعت عمران و ابنیه ارائه نماییم.