ایده های خلاقانه نقاشی ساختمان

رنگ آمیزی دیوار با طرح خال خالی

ایده های خلاقانه نقاشی ساختمان :این طرح به راحتی با استفاده از دایره های کوچک و بزرگ خلق می شود، شادی و انرژی را در فضای شما به وجود می آورند و به خصوص برای اتاق کودک مناسب هستند. اگر دوست دارید. که طرح های مدرن تری را به وجود بیاورید. کمی از قوانین دور شده و خلاقیت خود را به کار ببرید. به طور مثال می تواند دایره ها را به صورت پراکنده. و نامنظم رنگ آمیز کنید. و یا اندازه های بزرگ و کوچک را در کنار هم بنشانید. این کار جذابیت بصری بیش تری را به وجود می آورد.

رنگ آمیزی دیوار با شابلون 

یکی از بهترین ویژگی‌ها در مورد استفاده از یک شابلون این است که دیوار پس از استنسیل، ظاهری ظریف و حرفه‌ای پیدا می‌کند. این روش برای مبتدیان بسیار راحت است ولی جزء زیباترین ایده های خلاقانه برای رنگ آمیزی دیوار در میان طراحان داخلی به حساب می‌آید. برای چاپ یک الگو یا استنسیل دیواری، طرح مورد نظرتان را روی یک ورق مقوای پشت طوسی کپی کنید یا می‌توانید با مراجعه به دفاتر فنی پرینت و کپی در نزدیکی خانه، یک پرینت بزرگ در اندازه دلخواه بگیرید. قسمت‌هایی که می‌خواهید رنگ کنید. را با تیغ برش و شابلون بسازید. شابلون را با چند تکه چسب کاغذی روی دیوار بچسبانید و با اسفنج رنگ را روی دیوار بزنید. در چاپ دیواری مهم‌ترین نکته این است. که رنگ باید سفت و کم آب ساخته شده باشد تا کاغذ شابلون را خراب نکرده و رنگ چکه (به اصطلاح شرره) نکند. 

نقاشی دیواری با طرح نوارهای عمودی 

آیا می‌خواهید اتاقتان علاوه بر ظاهر جدید، بزرگ‌تر با سقفی بلندتر به نظر برسد؟از ایده های خلاقانه برای رنگ آمیزی دیوار راه‌راه‌های عمودی تا زیر سقف است. سپس از همان رنگ یک سایه روشن‌تر و یک سایه کمی تیره‌تر را با کمی مشکی و سفید بسازید و راه راه را با سه رنگ از یک خانواده نقاشی کنید. با این روش می‌توانید میلیون‌ها ترکیب جدید و مدرن دیواری نقاشی کنید. می‌توانید فاصله بین خطوط را متفاوت یا مساوی در نظر بگیرید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!