خانه > وبلاگ > انواع رنگ > نقاشی ساختمان مشهد

نقاشی ساختمان مشهد

نقاشی ساختمان مشهد:صنعت ساختمان سازی در طول تاریخ، همواره در حال گسترش و پیشرفت بوده است.و فعالانِ این عرصه پیوسته سعی نموده اند. با بهره گیری از تجهیزات و روش های نوین، روند توسعه این فعالیت مهم را تسریع بخشند. مراحل نازک کاری همچون مراحل سفت کاری از اهمیت بالایی برخوردار است.چراکه یک ساختمان هرچند به بهترین صورت ممکن طراحی و ساخته شده باشد. اما زمانی این تلاش ها به چشم می آید. که بخش هایی نظیر گچکاری، گچبری، چوب کاری، سنگ کاری ، کاشی کاری و دیگر مراحل نازک کاری به خوبی اجرا شده باشد. در این میان رنگ آمیزی ساختمان و نقاشی ساختمان نیز جایگاه ویژه ای دارد که با اجرای صحیح و اصولی می تواند زیبایی کار را دوچندان نموده و توجه عموم را به شکل شگرف آوری جلب نماید.


اما اغلب متولیان ساخت و ساز به دلیل نبود قوانین نظام مند در صنف رنگ آمیزی ساختمان و نقاشی ساختمان ، مشکلات عدیده ای را در این حوزه تجربه کرده اند.
در همین راستا و به منظور رفع مشکلات موجود و با هدف بهبود و ارتقاء خدمات رنگ آمیزی ساختمان و نقاشی ساختمان ، شرکت رنگ آسا؛ فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز نمود و با استفاده از تجهیزات مدرن و به روز صنعت رنگ آمیزی و همچنین با بکارگیری استادکاران متخصص و مجرب توانست. ظرف مدت کوتاهی خدمات وسیعی را در سطح شهر مقدس مشهد و شهرستان های همجوار ارائه نماید.
اکنون در چشم انداز رنگ آسا، ابداع و نوآوری در حرفه رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان، خلق رویاهای زرین مشتریان، نهفته است. و امید داریم بیش از پیش، خدمات خود را در بستری امن و آرام به فعالان صنعت عمران و ابنیه ارائه نماییم.

قیمت نقاشی ساختمان مشهد

خدمات نقاشی ساختمان یکی از رایج ترین سرویس ها برای تغییر دکوراسیون داخلی است که هزینه بالایی ندارد. تعرفه نقاشی ساختمان در مقایسه با سایر هزینه ها در طراحی و دکوراسیون داخلی بسیار مقرون به صرفه تر است. هزینه نقاشی ساختمان ثابت نیست و فاکتورهای زیادی بر نرخ نقاشی ساختمان تغییر ایجاد می کند.

نحوه محاسبه هزینه نقاشی ساختمان در شرکت های خدمات نقاشی یکسان است ولی دستمزد نقاش ساختمان و قیمت خرید رنگ ثابت نیست. به طور معمول اجرت نقاش ساختمان در روزهای آخر سال و همچنین فصل تابستان افزایش می یابد.

علت اصلی این افزایش تقاضای زیاد برای خدمات نقاشی ساختمان در این دوره ها است. قبل از اقدام به نقاشی ساختمان می توانید براورد نسبی تعرفه نقاشی ساختمان داشته باشید.

رنگ ها در طیف وسیعی از کیفیت و جنس عرضه می شوند که در تعرفه نقاشی ساختمان تاثیر دارند. رنگ روغنی، رنگ پلاستیک، رنگ اکریلیک، کنیتکس و رنگ های مولتی کالر نمونه هایی از رنگ ها هستند که برای پوشش دیوارهای داخلی ساختمان استفاده می شوند.

ماندگاری و پوشش رنگ های بی کیفیت بسیار کمتر بوده و امکان پوسته شدن و… هم هست. هرگز برای کاهش قیمت نقاشی ساختمان، از رنگ های بی کیفیت و نامرغوب استفاده کنید.

رنگ های درجه یک قیمت بالاتر و کیفیت بهتری دارند و اغلب قابل شستشو هستند ولی نمی توان انتظار زیادی از رنگ های ارزان قیمت داشت.

جهت بازدید رایگان با ما تماس بگیرید

تعرفه با توجه به مولفه های بسیاری سنجیده می شود. دیوارهای رنگ شده قدیمی و دیواری که تاکنون رنگ نشده هر کدام هزینه نقاشی ساختمان متفاوتی دارند. نوع رنگ انتخابی نیز در تعرفه قیمت نقاشی ساختمان لحاظ می شود. قبل از انجام نقاشی ساختمان توافق بر روی خرید رنگ و لوازم نقاشی نیز صورت می گیرد.

چنانچه  مواد اولیه از سوی کارفرما تهیه شود این مبلغ در تعرفه قیمت نقاشی ساختمان لحاظ نمی شود.

ظرافت کار نیز در درجه بندی و تعرفه نقاشی ساختمان دخیل است.نقاش های ساختمانی کیفیت های متفاوتی در کار ارائه می دهند. چنانچه نقاشی را نوعی هنر زیباسازی دیوار در نظر بگیریم بدیهی است که کارهای زیباتر و ظریف تر قیمت بالاتری داشته باشند. به این ترتیب لازم است تا قبل از اجرای رنگ کاری برای تشخیص قیمت نقاشی ساختمان، از محل بازدید صورت گیرد.

کارشناسان نقاش رنگ آسا با بازدید از محل هزینه نقاشی ساختمان را به طور دقیق اعلام می کنند.  این مورد با هماهنگی قبلی انجام می شود.

۰۵۱-۳۷۰۵۱۵۱۶

۰۹۰۵۵۳۱۴۱۸۹

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!