نکات انتخاب رنگ برای ساختمان اداری

نکات انتخاب رنگ برای ساختمان اداری :برای جلوگیری از تمام درد سر و کار مرتبط با نقاشی یک ساختمان تجاری، به یک پیمانکار نقاشی ساختمان مراجعه کنید . یک نقاش حرفه ای به شما کمک خواهد کرد که پالت رنگ مناسب را انتخاب کنید و به شما بهترین استراتژی ممکن را به رنگ ساختمان کارآمد و موثر میدهد.

انتخاب رنگ مناسب

  1. نوع کسب و کار: هنگامی که شما تصمیم به رنگ مجدد فضای دفتر خود را, بسیار مهم است که به خاطر داشته باشید چه نوع از کسب و کار شما در حال اجرا. انواع مختلف شرکت ها نیاز به طرح های رنگی متمایز دارند. به عنوان مثال، اکثر مردم سایه های روشنی مانند قرمز، بلوز تیره، زرد، و رنگ های مشابه را انتخاب می کنند تا توجه و گرسنگی را برای یک غذاخوری تحریک کنند. از سوی دیگر، برای خدمات حرفه ای یا انواع کسب و کار شرکت ها، مردم انتخاب می کنند. که فضای اداری باید هوا باشد. و با استفاده از خاکستری ها، سفیدپوستان مروارید، سبز زیتونی، بلوز، و سایه های مشابه پیچیده تر ظاهر شود.
  2. مناطق انتظار و پذیرش: مناطق انتظار و پذیرش همیشه باید استقبال و شاد به نظر می رسد در غیر این صورت، کارکنان و مشتریان فورا احساس کم و حوصله با اطراف کمرنگ است. استفاده از دیوار لهجه و الگوهای به منظور افزایش فضا. قرار دادن لوازم جانبی نیز زندگی را به اتاق می دهد. و آنها را به نظر نمی رسد بالینی و bland.
  3. محیط اطراف محلی: شما باید محیط اطراف محلی ساختمان را نیز مورد توجه قرار دهید. برخی از مناطق محدود انتخاب رنگ بسته به ماهیت تاریخی چشم انداز. با این حال ، اگر هیچ محدودیتی در رنگ وجود دارد ، شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا شما می خواهید به ترکیب با ساختمان های دیگر و یا می خواهید به ایستادگی کردن.
  4. رنگ برند: اگر شما در حال حاضر یک نام تجاری به خوبی توسعه یافته. با طرح های رنگی خاص مانند مک دونالد، Ikea، والمارت، و دیگران، شما باید پالت رنگ است. که مکمل آن آرم رنگ و نام تجاری کلی ایجاد کنید.

انتخاب پیمانکار

یک پیمانکار نقاشی قابل اعتماد به شما در انتخاب بهترین ترکیب رنگ برای ساختمان اداری شما کمک خواهد کرد.

نحوه محاسبه هزینه نقاشی ساختمان در شرکت های خدمات نقاشی یکسان است ولی دستمزد نقاش ساختمان و قیمت خرید رنگ ثابت نیست. به طور معمول اجرت نقاش ساختمان در روزهای آخر سال و همچنین فصل تابستان افزایش می یابد.

علت اصلی این افزایش تقاضای زیاد برای خدمات نقاشی ساختمان در این دوره ها است. قبل از اقدام به نقاشی ساختمان می توانید براورد نسبی تعرفه نقاشی ساختمان داشته باشید.

کارشناسان نقاش رنگ آسا با بازدید از محل هزینه نقاشی ساختمان را به طور دقیق اعلام می کنند.  این مورد با هماهنگی قبلی انجام می شود.

۰۵۱-۳۷۰۵۱۵۱۶

۰۹۰۵۵۳۱۴۱۸۹

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!