قیمت نقاشی ساختمان و رنگ آمیزی منزل

قیمت نقاشی ساختمان و رنگ آمیزی منزل:خدمات نقاشی ساختمان یکی از رایج ترین سرویس ها برای تغییر دکوراسیون داخلی است که هزینه بالایی ندارد. تعرفه نقاشی ساختمان در مقایسه با سایر هزینه ها در طراحی و دکوراسیون داخلی بسیار مقرون به صرفه تر است. هزینه نقاشی ساختمان ثابت نیست و فاکتورهای زیادی بر نرخ نقاشی ساختمان تغییر ایجاد می کند.

نحوه محاسبه هزینه نقاشی ساختمان در شرکت های خدمات نقاشی یکسان است ولی دستمزد نقاش ساختمان و قیمت خرید رنگ ثابت نیست. به طور معمول اجرت نقاش ساختمان در روزهای آخر سال و همچنین فصل تابستان افزایش می یابد.

علت اصلی این افزایش تقاضای زیاد برای خدمات نقاشی ساختمان در این دوره ها است. قبل از اقدام به نقاشی ساختمان می توانید براورد نسبی تعرفه نقاشی ساختمان داشته باشید.

رنگ ها در طیف وسیعی از کیفیت و جنس عرضه می شوند که در تعرفه نقاشی ساختمان تاثیر دارند. رنگ روغنی، رنگ پلاستیک، رنگ اکریلیک، کنیتکس و رنگ های مولتی کالر نمونه هایی از رنگ ها هستند که برای پوشش دیوارهای داخلی ساختمان استفاده می شوند.

ماندگاری و پوشش رنگ های بی کیفیت بسیار کمتر بوده و امکان پوسته شدن و… هم هست. هرگز برای کاهش قیمت نقاشی ساختمان، از رنگ های بی کیفیت و نامرغوب استفاده کنید.

رنگ های درجه یک قیمت بالاتر و کیفیت بهتری دارند و اغلب قابل شستشو هستند ولی نمی توان انتظار زیادی از رنگ های ارزان قیمت داشت.

مراحل اجرای رنگ آمیزی

۱٫بعد از اینکه رنگ را انتخاب کردیم.بتونه کاری را شروع می کنیم. اگر سطح گچی باشد باید یک دست رنگ به عنوان استر زده شود.

۲٫ درست کردن بتونه: کافی است تا ابتدا کمی مل را در ظرفی ریخته و به آن مقداری رنگ و آب اضافه کنید تا بتونه پلاستیک شما آماده باشد. اگر بتونه شل بود می تونید به آن مل اضافه و در صورت سفت شدن نیز کمی رنگ یا آب به آن اضافه نمایید.

۳٫ زیرکاری مرحله سوم می باشد که باید ترک ها را ترمیم کنید. برای این کار ترک ها را باز نموده و در صورتی که ترک سطحی بود با بتونه و در صورت عمیق بودن نیز با گچ سطح را لکه گیری نموده و در انتها نیز با کمک کاردک و تیغ نیز سزح را صاف نمایید.

۴٫سنباده کاری :اگر سطح خرابی زیادی ندارد سنابده ۱۲۰ یا ۱۵۰ مناسب بوده و در صورت زبر بودن بیشتر نیز باید از سنباده ۱۰۰ یا ۱۲۰ بهره بگیرید.

۵٫بعد از سنباده کاری همه چیز برای رنگ کاری آماده است. برای سقف خیلی ها از رنگ استفاده می کنند. و برای بهتر شدن و افزایش جذابیت نیز کمی لاجورد به آن اضافه می نمایند.. و بعد آن را با رنگ مخلوط نمایید. سپس رنگ آماده شده را با حدود ۴۰ تا ۷۰ ردصد آب مخلوط نمایید تا شل شده و آماده برای رنگ آمیزی با قلم مو و غلطک و یا پیستوله باشد.

کارشناسان نقاش رنگ آسا با بازدید از محل هزینه نقاشی ساختمان را به طور دقیق اعلام می کنند.  این مورد با هماهنگی قبلی انجام می شود.

۰۵۱-۳۷۰۵۱۵۱۶

۰۹۰۵۵۳۱۴۱۸۹

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!