رنگ‌هایی که نباید برای رنگ آمیزی دیوار خانه استفاده کرد

رنگ‌هایی که نباید برای رنگ آمیزی دیوار خانه استفاده کرد :خانه‌داری و تمیز نگه‌داشتن خانه به اندازه کافی سخت هست، بنابراین لازم نیست با نقاشی دیوار‌ها کاری کنید که خانه‌تان کثیف به نظر برسد. انتخاب رنگ درست با ته‌رنگ و زمینه رنگی درست می‌تواند بهترین راهکار شما برای این باشد که خانه‌تان تمیزتر باشد.

سفید گرم

هر سفید با ته‌رنگ گرم می‌تواند کثیف به نظر برسد. به‌خصوص در یک نور اشتباه؛ بنابراین به رنگ سفید دیوار هیچ ته رنگ گرمی اضافه نکنید.

زرد

انتخاب یک رنگ زرد درست کار سختی است. اگر خیلی روشن باشد انگار که توی صورتتان می‌خورد، اگر هم رنگ پریده باشد، کثیف به نظر می‌رسد. بسیاری از رنگ‌های زردی که روی دیوار می‌بینید و آرامش‌بخش هستند، در قوطی سفید کرمی‌اند؛ بنابراین باید سعی کنید با کمک یک متخصص رنگ زرد درست را برای دیوار خانه انتخاب کنید. برادران اسکات هم در برنامه تلویزیونی‌شان بسیار توصیه می‌کنند که از رنگ اشتباه اجتناب کنید.

بژ

برای دیوار‌های خانه از رنگ بژ یا خاکی متمایل به زرد یا سبز خودداری کنید، چون هیچ‌کس را تحت تأثیر قرار نمی‌دهد.

سبز

باز هم این ته‌رنگ زرد موذی. سبز خیلی روشن می‌تواند گاه حس اتاق مریض را بدهد یا چهره‌ها را رنگ پریده نشان دهد. به جای این که از سبز خیلی روشن استفاده کنید، یکی از جدیدترین ترند‌های سبز را که هم در خانه‌های مدرن و هم در خانه‌های سنتی جذاب هستند، امتحان کنید و از ته‌مایه قهوه‌ای در رنگ سبز اجتناب کنید. چیزی مانند سبز کروم پررنگ و عمیق یا سبز ناراگانست مایل به آبی را انتخاب کنید.

صورتی

صورتی مسئله‌ساز است. اگر خیلی روشن باشد، به شکل بدی شیرین است، اگر خیلی تیره باشد به نظر کثیف می‌رسد. ولی به تازگی استفاده از صورتی خنثی ترند شده است؛ بنابراین یک رنگ صورتی درست برای دیوار می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!